Gdzie na weekend w okolicy Warszawy? Hotel Spa z basenem oddalony tylko godzinę od stolicy!

Zbliżał się kolejny ciepły, wakacyjny weekend, dlatego postanowiliśmy ruszyć się gdzieś za miasto. Gdybyśmy mieli do dyspozycji cały weekend od piątku, pewnie wylądowalibyśmy już na Mazurach, ale w grę wchodziła tylko sobota i niedziela. Postanowiliśmy więc spędzić weekend pod Warszawą, tak, żeby nie jechać daleko, ale jednak odpocząć od miejskiego zgiełku.

Interesował nas hotel z basenem pod Warszawą, oczywiście akceptujący psy, bo wybieraliśmy się jak zawsze z naszym czworonożnym podróżnikiem ? Po chwili poszukiwań w Internecie wybraliśmy Hotel Ossa. Oddalony zaledwie godzinę jazdy od Warszawy, położony na 23 hektarach, otoczony lasem. Na miejscu wypożyczalnia rowerów oraz strefa basenów i SPA – tego właśnie szukaliśmy! Po przyjeździe na miejsce czekał na nas już schłodzony pokój – super opcja na upały.

 

Po popołudniowej przejażdżce rowerami nieco zgłodnieliśmy, a z racji, że na wieczór w planach był wieczorny grill, a my już byliśmy grillem przejedzeni, postanowiliśmy udać się na obiad do pobliskiego miasteczka. W Rawie Mazowieckiej znaleźliśmy klimatyczną knajpeczkę „Restauracja Klimaty”, położoną malowniczo nad wodą i ogródkiem z widokiem na nią. Dodatkowo restauracja jest przyjazna zwierzętom,  przed wejściem na pieski czeka miska z wodą. Jedzenie smaczne, domowe w przystępnych cenach.

Po powrocie wieczorem wybraliśmy się na strefę basenów w hotelu, wylegiwać się w jacuzzi, a później na saunę.

Jeśli zastanawiasz się: gdzie na weekend w okolice Warszawy, to ten hotel pod Warszawą super sprawdzi się na szybki, weekendowy wypad za miasto.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.