Dyniolandia – Farma Wuja Toma, farma dyń w Warszawie

Na uboczu Warszawy, gdzie miejski krajobraz ustępuje miejsca naturze, znajduje się miejsce pełne uroku i zabawy – Dyniolandia, Farma Dyniowa Wuja Toma. Farma Wuja Toma to miejsce idealne dla rodzin szukających jednodniowej przygody, spędzenia czasu na powietrzu na polu dyniowym, mini-zoo, czy w labiryncie ze słomy. Odkryjmy razem, co sprawia, że Dyniolandia – Farma Wuja Toma jest wyjątkowym punktem na mapie stolicy i  idealnym miejscem dla dzieci! Szukasz pomysłu na spędzenie fajnie weekendu? Chcesz wybrać się na farmę z dzieckiem? Sprawdź, dlaczego warto tu zajrzeć!

Dyniolandia – Farma Wuja Toma – lokalizacja

Dyniolandia, położona jest na obrzeżach Warszawy. Znajdująca się w spokojnej i zielonej okolicy, farma oferuje odskocznię od miejskiego zgiełku i możliwość cieszenia się świeżym powietrzem. Farma znajduje się nieopodal Młocin, gdzie można dojechać metrem, a następnie autobusem. 

Farma Dyniowa Wuja Toma otwiera swoje bramy dla zwiedzających każdego roku wczesną wiosną. W tym roku otwarcie sezonu nastąpiło 13 kwietnia. 

Farma dyniowa – jakie atrakcje tu znajdziemy oprócz dyni?

Dyniolandia to raj dla najmłodszych dzieci w Warszawie! Poza ogromnym polem dyni, gdzie dzieci mogą wybrać swoją idealną dynię na Halloween, farma oferuje różnorodne atrakcje. Na najmłodszych i trochę starszych gości czeka ponad 25 atrakcji dla dzieci. Zbożowy wyścig, edukacyjna ścieżka sensoryczna, park linowy, tyrolka, czy dmuchana giga dynia, to tylko niektóre z atrakcji. 

Dyniolandia – Farma Wuja Toma – prawdziwa farma ze zwierzętami

Na terenie Dyniolandii mieszka wiele zwierząt, które dzieci mogą poznać z bliska. Kury, gęsi, a nawet przyjazne kozy to tylko niektóre z gospodarskich pupili, które uwielbiają interakcje z odwiedzającymi i karmienie. Alpaki i króliki, czy świnki miniaturki wszystkie urocze! To doskonała okazja, by nauczyć dzieci szacunku do zwierząt i przyrody.

Farma dyniowa w Warszawie – co ciekawego w okolicy?

Farma Dyniowa Wuja Toma jest otoczona pięknymi terenami, które warto zwiedzić. W pobliżu znajduje się kilka malowniczych parków i lasów idealnych do pieszych wycieczek lub pikników, jak np. Las Młociński, czy Kładka Motylowe Łąki.

Dyniolandia – Farma Wuja Toma to więcej niż tylko farma dyniowa. To miejsce, gdzie rodziny mogą spędzić czas na łonie natury, ucząc się i bawiąc razem. Przy sprzyjającej pogodzie możesz spokojnie zaplanować wizytę tutaj na cały dzień – szaleństwom nie będzie końca! Dyniolandia to świetnie miejsce nie tylko kiedy, jesień w pełni zawita i jest sezon na dynię. To świetnie miejsce na mapie Warszawy również na wczesną wiosę i lato. 

A Wy macie do polecenia więcej miejsc w Warszawie i okolicach dla rodzin z dziećmi? Jakie są Waszym zdaniem najlepsze farmy? 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.