Wygodnie, szybko i czysto- odkurzacz bezprzewodowy Philips.

Tym razem wpis z cyklu…perfekcyjna Pani Domu ? Po długich namysłach udało się zmienić sprzęt na szybszy w obsłudze i ułatwiający sprzątanie – a posiadacze czworonogów wiedzą, jak często trzeba odkurzać wszędzie unoszącą się sierść pupila. Postanowiłam więc podzielić się z Wami moją opinią o tym sprzęcie.

 

Sprzątanie domu to czynność, której chyba nikt nie lubi. Jest to cotygodniowy smutny obowiązek, konieczność, bez której utonęlibyśmy w kurzu. Każdy z nas szuka sposobu na szybsze i dokładniejsze sprzątanie. Jest na to metoda. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń możemy oszczędzić troszkę czasu i wykorzystać go na rzeczy, które lubimy. Zakup odkurzacza wielofunkcyjnego naprawdę usprawnił proces sprzątania mojego mieszkania. Przed zakupem używałam zwykłego odkurzacza z workami i kablem, wiadra, mopa. Czas sprzątania wynosił przynajmniej godzinę. Cały ten sprzęt zastąpiłam jednym urządzeniem.

Wszechstronność odkurzacza Philips Speedpro Max Aqua

Odkurzacz bezprzewodowy Philips Speedpro Max Aqua jest urządzeniem bardzo wszechstronnym. Producent chwali się, opisując urządzenie jako „trzy w jednym”. Z jego pomocą można dość szybko posprzątać cały dom. Maszyna ma funkcję mycia i odkurzania ręcznego. Podczas sprzątania, można używać tych opcji jednocześnie, co bardzo korzystnie wpływa na skrócenie czasu robienia porządku. System myjący naprawdę dokładnie czyści podłogi, a z pewnością równie dobrze co klasyczny mop. Z mocnymi plamami, które już „zaschły” też skutecznie się rozprawi. Odkurzacz Philips ma funkcję Aqua Boost, polegającą na zwiększonym wyrzucie wody z urządzenia po naciśnięciu przycisku w systemie myjącym od szczotki, a więc bardzo wygodnie, bez zbędnego schylania. System naprawdę daje radę. Innym przejawem wszechstronności jest łatwość w czyszczeniu zakamarków naszego domu, kanap, foteli- również tych w samochodzie. Brak kabla i wykorzystanie mini elektroszczotki świetnie się sprawdzają w czyszczeniu wnętrza auta, a zdarza nam się wozić czteronożnego pupila bardzo często.

Łatwość i przyjemność użytkowania

Odkurzacz bezprzewodowy Philips jest bardzo łatwy w manewrowaniu. Brak kabla oprócz poprawy mobilności przyspiesza sprzątanie, ponieważ nie trzeba co chwilę przełączać wtyczki z gniazdka do gniazdka. W takim razie jak działa odkurzacz bezprzewodowy? W zasadzie prosto, w urządzeniu jest akumulator, który ładuje się przez wstawienie urządzenia do specjalnej stacji. Kontrola poziomu naładowania akumulatora jest bardzo prosta. Po włączeniu odkurzacza widzimy poziom baterii w procentach na cyfrowym wyświetlaczu. Kolejnym plusem urządzenia jest brak worka. Odkurzacz bezworkowy zbiera kurz i brud do specjalnego pojemnika, który można bardzo łatwo opróżnić, wysypując jego zawartość do śmietnika po zakończeniu każdego sprzątania. Urządzenie posiada filtr antyalergiczny, który zatrzymuje pyłki, zanieczyszczenia, alergeny, roztocza i bakterie, dzięki czemu oczyszcza powietrze w domu. Żeby system antyalergiczny działał bez zarzutów, co pół roku należy wymienić filtr. W tym czasie można go płukać i używać wielokrotnie. Najwięcej pozytywnych opinii zbiera podświetlenie LED podłogi podczas sprzątania. Dzięki diodom naprawdę dokładnie widzimy wszystkie okruszki i kurze, nie wspominając już o jasnej sierści biszkoptowego labradora ? Wybór zintegrowanych akcesoriów, którymi możemy sprzątać mieszkanie, jest naprawdę imponujący. Szczotka szczelinówka doskonale radzi sobie z przestrzeniami za szafą, kanapą i z wyczyszczeniem sufitu. Mini elektroszczotka dobrze sprząta sierść i włosy z kanapy.

Philips Speedpro Max Aqua opinie

Opinie krążące na temat tego urządzenia są w większości bardzo pozytywne, dlatego my też zdecydowaliśmy się na ten odkurzacz, który bardzo usprawnił sprzątanie. Czynność, której tak nie lubię, teraz nie zajmuje mi aż tyle czasu. Zakup urządzenia był naprawdę dobrą decyzją.

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.