Thermomix – funkcje, które Cię zaskoczą. Do czego służy Thermomix – czy znasz wszystkie jego zalety?

W dzisiejszych czasach wielu z nas może narzekać na brak czasu. Jednak dzięki odpowiedniej pomocy w kuchni może nam się udać, odnaleźć go na tyle, aby móc ugotować zdrowy, pełnowartościowy posiłek. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy może pozwolić sobie na samodzielne wykonywanie czynności, które mogą być znacznie bardziej ułatwione oraz – co ważniejsze – przyspieszone, jeśli zdecydujemy się na zakup urządzenia wielofunkcyjnego do naszej kuchni. Jednym z takich urządzeń jest z pewnością Thermomix. Ciężko będzie nam znaleźć osobę, która nigdy nie słyszała o tym urządzeniu, ale czy faktycznie wszyscy wiedzą, do czego konkretnie możemy użyć tego sprzętu i jak bardzo pomocny może okazać się w kuchni dla osób z natury zapracowanych i takich, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu?

Thermomix – co warto wiedzieć?

Ci, którzy poszukują robota kuchennego, z pewnością zetknęli się już z urządzeniem, jakim jest Thermomix. Czym jednak różni się to urządzenie od innych robotów kuchennych? Nie da się ukryć, że jest to sprzęt niezwykle popularny na polskim rynku, który wciąż zaskakuje ogromem opcji, ułatwiających codzienne przygotowywanie posiłków.

Do czego służy Thermomix? Przede wszystkim na samym początku należy zaznaczyć, że Thermomix wyposażony jest w element grzejny, wagę, a także silnik do mieszania oraz miksowania. To wszystko sprawia, że przygotowywanie potraw, korzystając z tego urządzenia jest niezwykle proste. Jeśli zainteresowani jesteśmy urządzeniem Thermomix – funkcje, którymi może pochwalić się to urządzenie, z pewnością są dla nas bardzo ważne. W czym więc może pomóc nam Thermomix? Thermomix – funkcje jego to przede wszystkim:

  • ważenie,
  • siekanie,
  • mielenie,
  • blendowanie,
  • miksowanie,
  • gotowanie,
  • mieszanie,
  • gotowanie na parze,
  • ubijanie,
  • wyrabianie ciasta i wiele, wiele innych.

Który model będzie dobrym wyborem?

Prawdopodobnie jest to pytanie, które zada każda osoba, rozważająca zakup tego urządzenia. Jaki model powinniśmy wybrać, aby w pełni skorzystać z funkcji, które oferuje Thermomix?

Najlepiej wziąć pod uwagę Thermomix 5 i 6. Czym się różni Thermomix 5 od 6? Starszy model oprócz tego, że nie jest już w sprzedaży, nie jest wyposażony we wszystkie funkcje, którymi może pochwalić się Thermomix 6. Zacznijmy od pierwszej różnicy, o której warto wspomnieć, czyli brak wbudowanej platformy z przepisami. Dodatkową wadą dla niektórych osób może być również brak programu mycia wstępnego, czy rumienienia – smażenia. Okazuje się więc, że Thermomix tm6 będzie lepszym wyborem, jeśli zależy nam na obecności tych funkcji. Jeśli również zależy nam na tym, aby nieco bardziej poznać urządzenie Thermomix – blog, na którym zawarte będą informacje na jego temat może być miejscem, które warto odwiedzić.

Wiele osób może się zastanawiać, czym jest Thermomix Friend. Jest to zgrany duet do podstawowej wersji TM6. W momencie, kiedy Thermomix pracuje, stacja Thermomix Friend pozwala nam na jednoczesne przygotowywanie posiłków. Jeśli posiadamy już Thermomix – przepisy są pewnie czymś, co szczególnie nas interesuje. Otóż na platformie Cookidoo – oficjalnej platformie z przepisami na Thermomix znajdziemy ich ponad 4 000!

Thermomix – prezentacja.

Jeśli zależy nam na zakupie urządzenia Thermomix tm6 – gdzie kupić to pytanie na pewno pojawia się w naszej głowie. Umów się na prezentację z przedstawicielem, poznaj wszystkie możliwości, a wtedy możesz zdecydować się na zakupu urządzenia od przedstawiciela ?

Umów się na bezpłatną prezentację na żywo lub online, poznaj możliwości urządzenia – kg@gabalewicz.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.