Ruciane Nida – noclegi, kolejne miejsce na wypad na Mazury z psem.

Tym razem wybierając domki na Mazurach trafiliśmy do PTTK Ruciane Nida, ponieważ znajomi wodowali tam łódkę. Ośrodek to głównie domki na Mazurach nad jeziorem, jednak z racji tego, że wybraliśmy się tam w ostatni wakacyjny, w dodatku ciepły weekend, wszystkie domki były zajęte i zostały tylko pokoje, w których również akceptowane są czworonogi ?

Ośrodek jest usytuowany nad brzegiem jeziora. Bardzo duży teren oferuje pomost, gdzie można zacumować łódkę i obok odgrodzone kąpielisko z łagodnym zejściem do jeziora. Na miejscu jest też teren rekreacyjny m.in. z boiskiem do siatkówki plażowej. Na terenie ośrodka znajduje się również Tawerna „Portowa”, gdzie można coś przekąsić.

Ruciane Nida domki

… a raczej w naszym przypadku pokoje są w zwykłym, skromnym standardzie. W środku jest czysto, dostępna jest pościel i ręczniki. Miejsce dobrze sprawdzi się na kilka dni jako baza wypadowa lub na dłuższy pobyt,  na ten drugi jednak wolę moje ulubione miejsce, które już wcześniej opisywałam na blogu – Ruciane Nida noclegi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.