Rodzinny Park Rozrywki Sady Klemensa – rozrywka i wypoczynek w Baśniowych Sadach Klemensa

Poszukujesz bajecznego miejsca, które jest połączeniem rozrywki z naturą i przyrodą? W Podskarbicach Szlacheckich w pobliżu Rawy Mazowieckiej znajdziesz baśniowy park, który jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Zobacz, jakie atrakcje skrywa!

Sady Klemensa – rodzinny park z tęczową krainą

Rodzinny Park Rozrywki Sady Klemensa to miejsce, które przenosi dzieci i dorosłych do baśniowego świata, pełnego przygód i radości. Gdzie są Sady Klemensa? Jego dokładna lokalizacja to Podskarbice Szlacheckie, w pobliżu Rawy Mazowieckiej w województwie łódzkim. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, w połowie drogi między Łodzią a Warszawą. Rodzinny Park Rozrywki Sady Klemensa oferuje unikalną możliwość obcowania z naturą w otoczeniu owocowych drzew. Na terenie dawnych sadów, gdzie kilkadziesiąt lat temu funkcjonowały prawdziwe sady owocowe, dziś dzieci i ich rodzice mogą cieszyć się mnóstwem atrakcji na świeżym powietrzu.  Jednak to nie koniec oferowanych na miejscu rozrywek.

Rodzinny Park Rozrywki Sady Klemensa – jakie atrakcje i rozrywki oferuje rodzinom z dziećmi?

Rodzinny Park Rozrywki Sady Klemensa jest wyjątkowym miejscem pełnym różnorodnych atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu zarówno małym, jak i dużym odwiedzającym. Obiekt oferuje wiele ciekawych miejsc, takich jak m.in. park linowy, piaskowe kopce, labirynty oraz hamaki. Nieco starsze dzieci mogą korzystać z takich atrakcji jak dmuchaniec, strachowisko, czy park linowy. Młodsze dzieci będą mogły budować zamki z piasku, turlając się po wielkich piaskowych kopcach, a także bawić się w strefie leżakowania, gdzie rodziny z dziećmi mogą odetchnąć świeżym powietrzem. Nie lada gratką jest przejazd pociągiem do przygody, czyli ciuchcią stworzoną z traktora z zaprzęgiem ze skrzynek po jabłkach. Naszej córce ze wszystkich atrakcji najbardziej podobała się ta. No i bezkonkurencyjna w gorące upalne dni jest strefa mokra, nazywana tęczową krainą. Podczas naszego pobytu trafiliśmy na burzę, i przed ulewą uchroniły nas owocowe figle – czyli małpi gaj na szczęście z dachem nad głową – polecamy 😉

Relaks i obcowanie z naturą

Jednym z głównych atutów Sadów Klemensa jest nieskażone środowisko, które oferuje unikalną możliwość obcowania z naturą. Teren parku, zajmujący 45 hektarów, pozwala podziwiać część drzew i krzewów owocowych, które mienią się w słońcu. Odwiedzający mogą powąchać, jak pachnie sosna, i cieszyć się nieskażonym powietrzem. Sady Klemensa uczy odwiedzających, jak wyglądają prawdziwe ogrody owocowe, które kiedyś były codziennym elementem krajobrazu w Polsce. Obecnie podziwiać tam można uprawiane przez właścicieli jabłonie i wiśnie. Zapewniają oni, że już jadąc do nas, będziecie mijali przepiękne krajobrazy, które z pewnością zapadną w pamięci na długo. Tego typu miejsca są idealną odskocznią od zgiełku miasta.

Strefa leżakowania w Baśniowych Sadach Klemensa

Miejsce to oferuje wiele sfer relaksu, specjalnie dla tych, którzy pragną chwili wytchnienia. Strefa leżakowania, z wygodnymi leżakami i hamakami, pozwala na chwilę odpoczynku w otoczeniu przyrody. Tężnia solankowa, brzozowy labirynt oraz piaskowy plac zabaw to miejsca, gdzie można się zrelaksować i odetchnąć świeżym powietrzem. Rodziny z dziećmi mogą spędzić tu całe dni, korzystając z licznych atrakcji i ciesząc się wspólnym czasem na łonie natury.

Zjeżdżalnia grawitacyjna, czyli jedna z ulubionych, dziecięcych atrakcji

Jedną z najbardziej ekscytujących atrakcji w Sadach Klemensa jest naziemna zjeżdżalnia grawitacyjna. Ta atrakcja z pewnością przypadnie do gustu amatorom mocnych wrażeń, oferując emocjonujący zjazd z dużą prędkością. Zjeżdżalnia umożliwia zjazd rodzicom wraz z ich pociechami. Naziemna konstrukcja zjeżdżalni umożliwia dynamiczny, ale kontrolowany zjazd, zapewniając niezapomniane przeżycia każdemu, kto zdecyduje się na tę przygodę. To doskonały sposób na wprowadzenie odrobiny adrenaliny do dnia spędzonego w parku, a także na stworzenie wspaniałych wspomnień dla rodziców z dziećmi, które zostaną z nimi na długo.

Odwiedź Sady Klemensa – rodzinny park pełen zabawy i relaksu

Sady Klemensa to miejsce, które zapewnia dobrą zabawę dla dzieci oraz ich rodziców. Jest to miejsce idealne zarówno dla małych, jak i dużych, co czyni je idealną destynacją na wakacje lub weekend spędzony z dziećmi w Polsce. Rodzinny Park Rozrywki Sady Klemensa to doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi. Każdy rodzic doceni je ze względu na możliwość spędzenia czasu w okolicy charakteryzującej się niezwykle czystym, nieskażonym środowiskiem. Na miejscu znajduje się także Sklepik Klemensa oferujący pamiątki i smakołyki, które pozwolą zabrać kawałek tego magicznego miejsca do domu. My dajemy dużą polecajkę!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.